cropped-img_42872.jpg

Disi Bilgelige Yolculuk  – 1 –

İlk İstasyon, Sonun Başlangıcı
Feminen Bilince Giriş, Uyanış, Rahmin Bilgeliği & Aktivasyon

Dişi Bilgeliğe Yolculuk, feminen bilinci hatırlayışın ana kapısıdır. Derin kadınsı benliğini, neşesini ve canlılığını, yaratıcı kaynaklarını ve ataerkil enerjinin onu özünden alıkoyduğu dişil cüretini yaşamına geri çağırmak isteyen kadınlara, ‘yuvaya’ dönüş davetidir.

  • İçsel bütünlüğün, öz sevginin, otantik gücün ve dünyaya sunacağa kendine has armağanlarının çiçek atiği kadim bir hatırlayıştır. 
  • Kadınların dönüşüm çalışmalarını dişile özgü yasalar ile pratik eder.
  • Kadının dişil haznesini şifalayarak onu genişletir ve yaratıcı eril ile buluşmasını sağlar. Bu da onun bütünlüğüne, erginliğine, yaratıcılığına, yüksek sevgiye açılan önemli bir bilinç kapısıdır.

Bir kadının hazır oluşu onu dişi bilgeliğin öz hatırlayışına getirir.

Kalplerinde ve bedenlerinde bu çağrıyı duyan, hisseden her kadını davet eden bu program rahim aktivasyonu ile içinizdeki kutsal kadına uyumlanacağınız ve dişil pratikler ile feminen bilincin ilahi vasıflarına giriş yapacağınız derin, dönüştürücü ve yoğun bir programdır.

disi-bilgelige-yolculuk

PROGRAMIN KAPSAMI

  • 5000 yıldır hüküm süren ataerkil sistemin eski programı dişi ve erilin katmanlarını araştıracak, bunları zihinden beden farkındalığına taşıyacaksınız.
  • Dişil beden egzersizleri ile feminen enerjinizi alanın dönüştürücü simyasına sunacaksınız.
  • Rahim tapınağınıza uyumlanacak, şifaya açılacak,  onunla kişisel ve derinden bağlantı kuracaksınız.
  • Sağlıksız dişi ve erili sisteminizde temizlerken ilahi masküleni psişenize davet edeceksiniz.
  • Kadim zamanlardan gelen ritüellerle bedeninizle derin bir bağ kuracak, güç ile olan ilişkinizi araştıracak, orijinal kadın benliğinize doğru yavaş ve emin adımlarla yol alacaksınız.

Dişi Bilgeliğe Yolculuk katılımcı yorumları için buraya tıklayabilirsiniz

Detaylı Bilgi ve Kayıt için: info@mitracoaching.com


fullsizerender

Dişi Bilgeliğe Yolculuk  – 2 – Kış İnzivası

Yolda Derinleşme
Gölgedeki Dişi, Yaratıcı Eril

Ilk programın devamı olan bu derinleşme inzivasında, dişi ve erili içinizde BIR’leştirme ve iyileştirme safhasında bir katman daha derine inerek anne-kız ilişkinizden gelen psişik feminen yaralarınızı temizliyor, dönüştürüyor ve yaratıcı erilinize doğru yol alıyor olacaksınız.  

İnziva, ilk program katılımcılarına açık, kendi içinde kapalı konaklamalı bir programdır.

İnzivadan sonra, yıl içinde 2 adet Grup Takip Seansı ile hikayenizde fark ettiğiniz yerleri çalışmaya ve bütünlüğünüze Bilge Inal’ın ve disil alanın rehberliğinde yol almaya devam edeceksiniz.

Dişi Bilgeliğe Yolculuk güncel tarihler için buraya tıklayın.

winter_solstice

 

“Son derece ataerkil, kurumsal bir düzenin içinde çırpınan dişilik, her şeyi kontrol altına alma arzusu, başarının peşinde koşarken yorulan bir zihin ve beden. Kişisel gelişim kitapları ve farklı koçluklar akabinde, Bilge’nin internet sitesinin karşıma çıkması ve ‘Dişi Bilgelik’ ile hayatımda (içimde) açılan yepyeni, huzurlu ve aydınlık bir boyut. Sevgi ve şükürle..” – Sinem G., Pazarlama Müdürü

 

‘Öğrenmek zihinsel bilgi kaydı, bu eğitim beni disil enerjinin kucağına koydu…tum bedenimde hissettim. Onu hissedince eril bilgelik doğal olarak yerini gösterdi. Unutamayacağım hafta sonlarından biriydi. İçimde her şey…doğuracağım hepsini kağıda ve kaleme. Teşekkür ederim.’ – Yeşim

 

‘Dişi Bilgelik İnzivası benim için çok büyük bir idrak oldu. Gerçek anlamda bir dönüşüm yasadığımı ve hala devam ettiğini hissediyorum.’  – Sinem