wp-1586333293102.jpg

2014 yılından beri kadınların kayıp ruh parçalarını bulmalarına ve buldukları bu parçaları yeniden benliklerine katmalarına yardımcı oluyorum. Bunu yaratıcısı olduğum Dişi Bilgelik® eğitim ve inziva programlarım, Somatik Deneyimleme temelli seanslarım, çeşitli mecralarda ve sosyal platformlarımda paylaştığım yazılarım aracılığıyla yapıyorum.

Dişi bilgeliğin rehberliğinde açtığım bu güçlendirici ve dönüşümse alanlara bir yenisini daha ekledim. Dinleyeceğiniz Sesimle Seninle Her Yerde poscast’lerim ile burada yazdığım bazı zamansız yazılarımı dinleyebilecek, bazen meditasyonlarımla ve bazen de ormandaki erginlik yolculuğunu destekleyecek bilgiler sunan kitaplardan derlediğim kıymetli bulduğum bilgiler, şiirler ve hikayelerle eşlik edeceğim. Ayrıca canlı yayın için konuk olduğum mecralardaki sohbetlerin ses kayıtlarına ulaşabileceksiniz.

Yetişkin benliğiyle ve içindeki yaralı o küçükle daha derinden tanışmak ve bağlantı kurmak isteyen siz kadınlara ve ayni zamanda erkeklere ormandaki yolculuklarında sesimle eşlik etmek için hazırlıyorum dinleyeceğiniz bu podcast’lerimi.

Umarım size keyifli bir şifa ve farkındalık aracı olur, sesimin eşliğinde dalmak istediğiniz daha karanlık yerlere girebilmeniz için cesaret ve ilham verir.

Bilge ile Sesim Seninle Her Yerde Podcast‘lerim Spotify uzerinden dinlenebilmektedir.